Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Ferhat KAPICI ve Cumhuriyet Başsavcı Vekilimiz Sayın Hasan GÜNDÜZ'den CEKUT personeline plaket takdimi
  15.03.2023

  Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Ferhat KAPICI ve Cumhuriyet Başsavcı Vekilimiz Sayın Hasan GÜNDÜZ Kocaeli Ceza İnfaz Kurumlarında görev yapan Cezaevi Arama Kurtarma (CEKUT)  personeline 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Osmaniye, Malatya, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır  ve Adana illerimizde meydana gelen deprem felaketinde görev aldıkları ve kurtarma çalışmalarına katıldıklarından dolayı plaket takdim etmişlerdir.

   

  Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımız Sn. Ferhat KAPICI, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sn. Hasan GÜNDÜZ, Ceza İnfaz Kurumlarından sorumlu Cumhuriyet Savcısı Sn. Nazif YÜCEL ve kampüs yerleşkesinde bulunan Ceza İnfaz Kurumu Müdürlerinin katılımıyla birlikte 10.03.2023 tarihinde Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumunda bulunan restoran salonunda, 06.02.2023 tarihinde ülkemizde meydana gelen ve birçok ilimiz ve ilçelerimizde etkili olan depremde görev alan CEKUT ekibine görevlerinde gösterdikleri üstün gayret ve çalışmalarından dolayı plaket takdim etmişlerdir. Ziyaret, CEKUT ekibi ile yemek yenmesi ve CEKUT ekibinin istekleri, sorunları ve daha fazla nasıl faydalı olunabileceği konularının konuşulduğu sohbet ve başarı dilekleri ile son bulmuştur.

  Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımız Sn. Ferhat KAPICI ile birlikte Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sn. Hasan GÜNDÜZ, Ceza İnfaz Kurumlarından sorumlu Cumhuriyet Savcısı Sn. Nazif YÜCEL’e duyarlı davranışlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

  Adres

  KANDIRA YOLU ÜZERİ 20. KM ÇAL MEVKİİ KANDIRA / KOCAELİ

  Telefon

  0262 581 56 23 -24

  FAX : 0262 581 56 64

  E-Posta

  kocaeli.1nftcikisaretadalet.gov.tr